Listopad je sice ještě daleko, ale šílenství kolem nadcházející Star Wars hry pomalu, ale jistě začíná nabírat na obrátkách.

Jakmile udeří 15. listopad, tak zcela jistě se  Star Wars: Jedi Fallen Order dostane do popředí mnoha hráčů napříč platformami a to i přesto, že hra obsahuje soubojové mechaniky podobné souls-like hrám. Dá se však tušit, že právě díky značce Star Wars přiláká mnohem větší množství fanoušků, než kterákoliv podobná hra.

Všichni, kteří se na tuto hru těší asi jistě zajímá, kolik budou potřebovat na svých konzolích uvolnit místa, aby mohli hru bezproblémů stáhnout a hrát. Podle Microsoft Store to vypadá, že instalační soubor pro Star Wars: Jedi Fallen Order nebude nikterak dramaticky velký a Respawn Entertainment dokázal hru vměstnat do velikosti o přesahující něco málo přes 43 GB. To je na dnešní poměry velmi přijatelná hodnota s ohledem na fakt, že se jedná o příběhovou hru pro jednoho hráče.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Pokud se nemůžete nové Star Wars hry dočkat, potom si můžete níže v novince ukrátit čekání novým gamplay videem, které natočit server Gameinformer.

Star Wars Jedi: Fallen Order  vychází 15. listopadu 2019 pro PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno