Respawn Entertainment si připomíná své desáté výročí a vedoucí studia Vince Zampella informoval hráče, že studio aktuálně nepracuje na žádné další hře ze série Titanfall.

Zatímco  Vince Zampella vzpomínala na desáté výročí studia s IGN, sdělil informaci, že studio nevyvíjí žádný další Titanfall.

“V současné době není nic ve vývoji,” říká Zampella. “Vidíte však, jak se malé kousky věcí vracejí skrze Apex Legends. V určitém bodě bych osobně rád viděl nějaké vzkříšení značky. Uvidíme, jestli to dokážu.”

Na otázku, zda bychom během červnového EA Play dostat nějaké nové oznámení ze studia Respawn, Zampella říká, že Medal of Honor: Above and Beyond se může objevit.

Posledním titulem Titanfall, který byl vydán, byl Titanfall 2 v roce 2016, který si v recenzích odnesl skvělá hodnocení a hra byla velmi oblíbená i mezi hráči. Bohužel za nižšími prodeji stálo špatně naplánované okno vydání, které se překrývalo s hrami Battlefield 1 a Call of Duty: Infinite Warfare.

Zatímco čekáme na nový titul Titanfall , Apex Legends a Star Wars Jedi: Fallen Order jsou nyní k dispozici na PlayStation 4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno