Organizátoři E3, ESA, odhalili strukturu E3 2021, která se bude konat zcela digitálně 12. – 15. června.

E3 2021 se bude spoléhat hlavně na dva způsoby doručování obsahu: online portál a mobilní aplikace. Takto bude veřejnost moci navštěvovat virtuální stánky, sledovat živé přenosy a účastnit se různých akcí výstavy. K tomu si budete muset vytvořit účet, který vám také umožní přístup do fóra a některé možnosti přizpůsobení vašeho avatara.

Nebude to však jediný způsob, jak sledovat show, protože oficiální kanály E3 na TwitchiYouTubeFacebooku a Twitteru budou také vysílat hlavní vysílání, které bude hostovat Greg Miller, Alex „Goldenboy“ Mendez a Jacki Jing.

Veřejný přístup k portálu se otevře první den E3 2021, 12. června, a budete si moci vytvořit bezplatný účet později tento měsíc. Stejný portál a aplikaci budou v týdnu 7. června používat také odborníci v tisku a průmyslu pro rozhovory, předčasný přístup k ukázkám a všechno ostatní, co se na E3 obvykle děje.

Dosud se přihlásilo několik vydavatelů. Seznam zahrnuje Microsoft, Nintendo, Ubisoft, Take-Two, Capcom, Square Enix, Sega, Warner Bros., Bandai Namco a Koch Media. Konami mělo být součástí sestavy, ale na poslední chvíli se stáhlo. Někteří z těchto vydavatelů, jako je Ubisoft , pořádají své vlastní akce pod hlavičkou E3, zatímco jiní na výstavě své hry prostě předvedou.

Přečti si  Death Stranding Director's Cut již bylo hodnoceno ESRB

Společnost Sony samozřejmě zůstává nejvýznamnějším nepřítomným a letos se k ní přidává Activision Blizzard a EA (která uspořádá vlastní show v červenci letošního roku).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno