The Last of Us přechází na třetí generaci konzolí PlayStation a 2. září bude k dispozici na PlayStation 5.

Po předchozích únicích bylo oznámení oficiálně učiněno během dnešního Summer Game Festu. Jak napovídaly předešlé informace, tak vydání hry je naplánováno na 2. září pro PS5, přičemž PC verze hry dorazí o něco později.

Hra byla „od základů vytvořena pro PlayStation 5“ a kromě jiných vylepšení bude obsahovat vylepšení v oblasti boje, pohybu, plížení, aktualizovanou a vylepšenou umělou inteligenci a podporu 60 snímků za sekundu. Podle Druckmanna se studio poučilo z her jako Uncharted 4  a  The Last of Us Part 2  a aplikoval je na tento remake, kromě zjevných vizuálních vylepšení.

Přečti si  Spisovatelka Deus Ex a Guardians of the Galaxy se připojuje k BioWare

Neil Druckmann na pódiu uvedl, že PC verze hry přijde „krátce“ po vydání PS5. Tím tak pokračuje  trend PlayStationu vydávat některé ze svých největších IP i na PC, což umožňuje širšímu publiku zažít její narativní bohaté tituly.

Při vydání budou k dispozici dvě edice: Standardní edice (60 USD) a edice Firefly (100 USD). Zatímco rozdíl mezi těmito edicemi musí být ještě odhalen, obě verze přicházejí s DLC Left Behind, které sleduje Ellie během událostí, které vedly k The Last of Us.

The Last of Us Part 1 vychází na PS5 2. září. Verze pro PC je také ve vývoji, ale zatím nemá datum vydání. V dalších zprávách byly odhaleny bonusy za předobjednávku, více o tom zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno