Dnešním dnem vstupuje do prodeje historií inspirovaná realtimová strategie Ancestors Legacy pro PC, a to v exkluzivní limitované edici s českými titulky.

Ujměte se velení své armády a vezměte útokem středověkou Evropu v sérii rozsáhlých tažení. Zvolte si některý ze čtyř dostupných národů (Vikingy, Anglosasy, Germány nebo Slovany) a vrhněte se do boje. Vaším úkolem však nebude jen dobývání, rabování a vypalování nepřátelských táborů, vesnic a měst. Abyste dosáhli vítězství, budete se muset naučit využívat plnou škálu dostupných taktických možností, těžit strategické výhody z okolního prostředí a spravovat dočasné základny a osady.

Přečti si  Mass Effect Legendary Edition dostane velký Day One patch, který vylepší výkon

Ancestors Legacy je historií inspirovaná realtimová strategie ovlivněná událostmi ze středověku. Hra kombinuje správu zdrojů a budování základny s obřími týmovými bitvami, jež se odehrávají na rozsáhlých bojištích, a to vše je detailně vykresleno pomocí technologie Unreal Engine 4. Díky filmové akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka přenese přímo do středu té největší řeže, si budete moci vychutnat středověké krveprolití lépe než kdykoliv předtím.

Hra Ancestors Legacy vychází dnes 22. 5. 2018 pro PC v limitované edici s českými titulky.

1 komentář

  1. Bohužel byl vývoj tak krátkozraký, že slovany tu zastupují jenom bratři poláci.
    Čechy a nebo jinné jsem nezaznamenal.

    Což se mi docela nelíbí, vzheldem k tomu, že se u jiných kmenů národnostně nezaměřují (nerozdělují góty na ostrogóty a nebo vizigóty, či nezaměřují jaký anglosaský rod je hrán).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno