Společnost Activision vydala zbrusu novou aplikaci Companion App pro Call of Duty, ve které mohou hráči sledovat důležité statistiky. Bohužel však v ČR není zatím dostupná.

V případě, že by v budoucnu byla aplikace u nás dostupná nabídla by hráčům následující možnosti: Aplikace vám umožní sledovat statistiky, bude vás informovat o aktuálním stavu, o událostech ve hře a umožní vám vidět jak si vedou vaši přátelé a další.

Nová aplikace Companion je nyní k dispozici iOS a Android a posit se ji stáhnout můžete ZDE. Navíc přihlášení do aplikace by vás odměnilo jednorázovým bonusem v podobě 500 Call of Duty Points!

Udržujte kontakt se svými přáteli a změňte své nepřátele na přátelé! Sledujte jejich úspěchy a statistiky bitvy, podívejte se, co hrají, a porovnejte jejich úspěchy s vašimi.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Personalizované přehledy zápasu a analýzy her

Připojením k vašemu hernímu profilu vám aplikace Companion poskytne personalizovaný, hluboký pohled  do vašich dříve odehraných zápasů v Call of Duty: Black Ops 4 v Blackout, Multiplayer a Zombies. Spolu se statistikami pro vaše jednotlivé zbraně, vybavení a zatížení – aplikace Companion App vám ukáže analýzu zápasu i takzvanou heat mapu, která odhalí vaše oblíbené trasy i místa kde nejčastěji zemřete.

Uvolnění aplikace Call of Duty Companion je součástí našeho pokračujícího úsilí o vytváření personalizovaných služeb pro hráče, které zlepšují jejich hratelnost a prohlubují jejich vazbu s touto hrou, stejně jako s dalšími hráči,” uvedl Monte Lutz, zástupce SVP Consumer Engagement, Activision.

Uvítali byste aplikaci také v u nás?

Přečti si  CAPCOM obviněn z plagiátorství monster v Resident Evil: Village

Call of Duty: Black Ops 4 je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One. Companion App pro Call of Duty zatgím není v ČR dostupná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno