Vývojářské studio Cloud Chamber Games tvrdí, že v současné době v San Franciscu a Montrealu „nabírá nové zaměstnance“ pro vývoj dlouho očekávaného pokračování.

Je to už téměř pět let, co společnost 2K oznámila, že Cloud Chamber Games pracuje na novém titulu BioShock (a ještě déle od doby, kdy se hra podle zpráv začala vyvíjet), ale zdá se, že dlouho očekávané pokračování stále není blíž vydání. A i když se teprve uvidí, jak dlouho bude trvat, než 2K oznámí další informace o titulu a o tom, co přinese, zdá se, že práce na něm v zákulisí nabírají na obrátkách.

Jeff Spoonhower, který ve společnosti 2K zastává pozici senior cinematic designera a pracuje na dalším BioShocku, ve svém příspěvku na LinkedIn uvedl, že tým Cloud Chamber „nabírá na obrátkách“ a hledá lidi napříč různými obory, od výtvarného umění a designu až po produkci a další.

Přečti si  EA Sports FC 25 odstraní smlouvy a zmírní požadavky na evoluci

Na svých vlastních oficiálních webových stránkách studio mezitím uvádí, že „v současné době nabírá jako zběsilé“ pro své kanceláře v San Franciscu a Montrealu, přičemž v současné době je k dispozici celkem 30 pracovních pozic.

Podrobnosti o BioShocku 4 (nebo jak se nakonec bude jmenovat) jsou skoupé, přičemž společnost 2K již v roce 2020 uvedla, že hra bude ve vývoji ještě „několik“ let, ale minulé nabídky pracovních míst některé informace naznačily. Titul, který je ve vývoji pro PC, PS5 a Xbox řady X/S, by podle všeho mohl obsahovat prostředí otevřeného světa a dialogové volby a je postaven na Unreal Engine 5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno