Z vyjádření Insomniac Games, že příběh Petera Parkera ještě není u konce, lze usuzovat, že se hra dočká regulerního pokračování.

Když byl minulý týden na akci The Future of Gaming představen Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, mnozí se divili, co to vlastně pro budoucnost této série znamená. Je Miles Morales klasickým pokračováním? A bude Miles do budoucna jedinou hratelnou postavou série? A co se stalo s Peterem Parkerem? Naštěstí vývojáři přispěchali s částečnou odpovědí.

V novém příspěvku na blogu PlayStationu Brian Horton odhalil některé další informace o tomto spin-offu. Vysvětluje, že se nejedná jen o běžné DLC a jako příklad pro srovnání uvádí Uncharted: The Lost Legacy, což byl menší, ale přesto působivý titul, který vyšel po Uncharted 4: Thief’s End.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Vedle několika dalších věcí si Horton pochvaluje spolupráci s Brianem Intiharem, kreativním ředitelem Marvel’s Spider-Man. Dodává, že ten se nyní věnuje práci na dalším rozšiřování světa a značky. Naznačil také, že by se postava Petera Parkera vůbec nemusela objevit v Miles Morales spin-offu. A právě spojení těchto dvou informací, tedy že příběh Petera Parkera ještě není u konce a zároveň že by se Peter vůbec nemusel v chystané hře objevit, nahrává spekulacím o pravděpodobné přípravě regulerního pokračování původního Spider-Mana.

Intihar totiž již v dřívějších rozhovorech (2018) naznačil, že by do herní podoby rád zasadil příběh Black Suit ságy, tedy příběh o veltřelčích symbiontech (v komiksovém světě známá jako Alien Costume Saga). Základ příběhu o mimozemských symbiontech si mnozí spojí třeba s filmovým zpracováním Venoma z roku 2018. Mohlo by tedy toto být hlavní příběhovou linkou druhého Spider-Mana? Na odpověď si budeme muset asi ještě nějakou chvíli počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno