I když nový ovladač DualSense měl v ruce zatím jen málokdo, tak přesto téměř každý vývojář, který s ním přišel do styku veřejně vyjádřil své nadšení z tohoto nástupce legendárního DualShocku.

Ve videorozhovoru s IGN se Dinga Bakaba (Game Director Deathloop) z Arkane Studios rozpovídal o vlastnostech připravované hry pro PlayStation 5, mezi nimiž jsou haptická zpětná vazba a aktivní spouště DualSense dokonalým nástrojem pro umocnění ponoření se do hry Deathloop. 

“Možnost zacílit na 60 FPS pro akční hru je velmi vzrušující, ale myslím, že skutečnou podporou pro lepší prožitek hry je to, co dělá DualSense, ze kterého jsme opravdu nadšeni.  DualSense má spoustu pěkných funkcí, s haptickou zpětnou vazbou a aktivními triggery, díky kterým budete mít pocit, že v ruce držíte skutečnou zbraň, ucítíte její reakci, jak se nabíjí, jak reaguje atd. Myslím, že každý vývojář na světě, který dostal do rukou DualSense, si myslí, že je to skvělá hračka a myslím si, že si s těmito funkcemi užijí i hráči.”

‘Assassin action game’ Deathloop je nyní ve vývoji pro PC a PS5, kdy konzolová verze hry bude mít časovou exkluzivitu, stejně jako Ghostwire: Tokyo, další hra od Bethesdy.

Přečti si  Mass Effect Legendary Edition dostane velký Day One patch, který vylepší výkon

 

1 komentář

  1. Ja teda nevim z ceho vsichni tak desne “strikaj” kdyz zpenou odezvu v triggerech ma uz XO pet let a nikdy nikdo z toho nedelal takovej humbuk…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno