Studio Sony Santa Monica, které stojí za velmi úspěšnou PS4 exkluzivní hrou God of War nabírá nové zaměstnance, což znamená, že se připravuje na vývoj další hru.

Nové pracovní pozice se většinou skládají z vedoucích pozic, což může znamenat, že se studio Sony Santa Monica připravuje na výrobu nového projektu, než na pokračování God of War. To samozřejmě vyvolává otázku, na čem bude toto studio pracovat, jelikož je známo především pro velmi úspěšnou sérii God of War. Nová IP by byla velmi příjemným překvapením a jak se zdá tak po letošním úspěchu získalo studio u Sony ještě větší důvěru.

I tak je tu však možnost, že že nový zaměstnanci budou najati pro práce na dalším pokračování God of War, které by mohlo být ještě větších rozměrů, než letošní díl. Ovšem mnohem lepší by bylo vidět nový talentovaný tým pracující na nové značce, která by rozšířila již tak početnou rodinu PlayStation exkluzivit.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Pokud by se však jednalo o nový projekt, dá se tušit, že by mohl být vytvářen již pro novou generaci, tedy PS5. Konzole by tak mohla mít při svém uvedení na trh silnou podporu exkluzivních titulů, čímž by si Sony opět upevnila svou pozici jedničky na herním trhu.

God of War je nyní k dispozici exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno