V minulém týdnu bylo odhaleno poměrně hodně informací o hře The Division 2, která se na pultech obchodů objeví v březnu.

Dozvěděli jsme se, že Dark zóna doznala několika změn i to, že na hráče budou ve hře číhat různé frakce, které se snaží dostat k moci poté, co dolarová chřipka zpustoší Washington DC. To samozřejmě vyvolává i otázku, kolik hodin nabídne příběhová linie hry?

Podle vývojářů z Massive Entertainment a Red Storm Entertainment bude obsah příběhu hry trvat přibližně 40 hodin. Příběh lze hrát buď sólově, nebo v kooperaci s přáteli. 

Zatímco Red Storm a Massive Entertainment informují o délce příběhu, tak čas potřebný pro získání většiny obsahu a a vybavení bude mnohem delší.

ESRB také již vydalo své hodnocení, které uvádí, že hra je určena pro dospělé publikum, protože obsahuje intenzivní násilí, včetně některých brutálních takedowns NPC v určitých videosekvencích.

Přečti si  CAPCOM obviněn z plagiátorství monster v Resident Evil: Village

The Division 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. března.

1 komentář

  1. Ono to bude mt nejakj pribeh?? jednicka nejakej dej zcela postradala a styl jdi a zabij po deseti hodinach fakt prestal bavit… Dvojka uz u me zcela nehrozi… 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno