Asi neexistuje žádná jiná zbraň, která by byla tak významná jako právě světelný meč ze Star Wars a tak není divu, že fanoušci dokáží být s ohledem na tuto zbraň velmi kritičtí.

Respawn Entertainment se musel po E3 2019, kdy představil hráčům gameplay záběry z jejich nadcházející hry Star Wars Jedi: Fallen Order, smířit s vlnou kritiky, která se vztahovala právě k vyobrazení světelného meč, konkrétně pak jeho záři.

Režisér hry Stig Asmussen informoval, že fanoušci si stěžovali na design světelného meče hlavního protagonisty Star Wars Jedi: Fallen Order, který dle jejich vyjádření postrádal jakékoliv jasně bílé světlo ve středu světelného meče.

V tomto jsme udělali chybu, kterou jsme již vyřešili. Jednalo se o správnou zpětnou vazbu a kritiku fanoušků. Záři jsme opravili a trochu také vylepšili tvar čepele” řekl Asmussen.

Přečti si  State of Play nabídne 15 minut nových gameplay záběrů z Ratchet and Clank: Rift Apart

Ovšem kritika světelného meče nebyla jedinou, kterou Respawn po zveřejnění gameplay záběrů obdržel. Další vlna kritiky se týkala mizerného vyobrazení Wookieů, kteří působili jako “trapné” plastové figurky.

Doufejme, že studio sjedná nápravu i v tomto ohledu, ostatně do listopadu, kdy hra vychází mají ještě trochu času.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno