Během konání PGW představila společnost Sony společně s vývojáři z Naughty Dog nový, velmi dospělý a brutální trailer k jejich nadcházející hře The Last Of Us Part 2.

V ten okamžik se proti vydavateli i samotnému studiu zdvihla vlna kritiky ze stran odpůrců násilí ve hrách, která odsuzovala vylíčené scény v traileru.

Na E3 nám byl představen gameplay trailer, který nabídl velmi akční scénu, kdy se Ellie rozhodne zlikvidovat několik nepřátel, kteří jí jdou po krku. Kro toho, že trailer ukázal nové herní mechanismy, tak nám ukázal i řadu způsobí likvidace nepřátel.

Nyní, aby se k celkovému násilnému tónu TLOU2 ,vyjádřil tým Naughty Dog a objasnil, jak se ve hře používá.

Podle Halley Grossové, která pracuje jako spolu-spisovatelka příběhu, se v Naughty Dog pokusili vytvořit hru s “cyklickou povahou násilí” s myšlenkou, že násilí plodí jen další násilí, což ovlivňuje Ellie během hry, jako “druh rostoucího traumatu.” Ředitel pokračování a viceprezident Naughty Dog Neil Druckmann dodává, že studio se nepokouší používat násilí během hry jako “zábavnou” cestu, ale spíše k vytvoření “zajímavých” momentů, kterých se budou hráči účastnit.

Druckmann pokračoval v tvrzení, že “tímto přístupem k násilí, činí titul mnohem reálnějším”, s TLOU Part 2 je použití takových extrémně hrůzných činů konečným prostředkem, kterým byste se měli “posunout dále vpřed”, občas jste ale ochotni to udělat, právě kvůli příběhu a postavám, které jsou tak podmanivé. Režisér také uvedl, že doufá, že hráči budou s postupujícím dějem “reflektovat akce, na kterých se účastní.”

Všechny tyto věci činí [násilí] skutečným a dělají tak situace více znepokojující a to je to, co chceme zachytit,” uvádí Druckmann.

Přečti si  Nejnovější aktualizace pro Xbox Series X | S dělá rychlé obnovení ještě rychlejším

Jak se zdá, tak se Naughty Dog snaží využít veškerých prostředků, aby učinilo The Last Of Us Part 2 co nejvíce intenzivním a vysoce uvěřitelným herním zážitkem s daleko více temným příběhem.

The Last Of Us Part 2 se vyvíjí exkluzivně pro PlayStation 4, s blíže nespecifikovaným termínem vydání.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno