Sledgehammer Games je jedním z několika studií v celé herní divizi Microsoftu, které postihlo rozsáhlé propouštění.

Fungování pod Microsoftem začalo pro studia Activision Blizzard ne zrovna růžově. Společnost Microsoft minulý měsíc oznámila, že propustí 1 900 lidí ve své herní divizi, což se dotklo například společností Blizzard Entertainment a Toys for Bob (mimo jiné). Dalším jménem na tomto seznamu je Sledgehammer Games.

Jak informoval deník SF Chronicle, ze státního oznámení v Kalifornii vyplynulo, že ve studiu Activisionu, které se nachází ve Foster City, bude propuštěno 76 lidí. Uvedená adresa studia se shoduje s adresou kanceláře společnosti Sledgehammer Games. Mezitím minulý měsíc Insider Gaming také informoval, že společnost Sledgehammer zavírá svou kancelář a dočasně přechází na plně vzdálený provoz, protože se snaží přestěhovat do menších kancelářských prostor.

Společnost Sledgehammer Games se od svého založení v roce 2009 zaměřuje výhradně na hru Call of Duty. Kromě toho, že se studio podílelo na vývoji řady titulů této série a poskytovalo pomoc při vývoji, bylo také hlavním vývojářem čtyř dílů – Call of Duty: Advanced Warfare, Call of Duty: WW2, Call of Duty: Vanguard a loňského Call of Duty: Modern Warfare 3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno