V nejnovějším vývojářském deníčku ke hře Jurassic World Evolution, nám autoři prozrazují jak ve hře pracovat s dinosaury.

Termín vydání této jedinečné budovatelské hry je pomalu za dveřmi a vývojáři z Frontier Development pokračují ve vydávání svých deníčků, ve kterých nám představují samotný vývoj hry, ale dávají nám i řadu užitečných rad a tipů do samotné hry.

V tomto nejnovějším nám popisují, jak budou muset hráči vysílat genomické týmy na sběr dat, aby následně mohli v rámci bioinženýrství přivést na svět dinosaury, se kterými začne teprve ta pravá zábava.

Hráči budou muset uspokojit nejen základní potřeby dinosaurů, jako je žízeň a hlad, ale také řadu specifických potřeb, které se budou lišit dle jednotlivých druhů zvířat, kupříkladu masožravci budou mít potřebu lovit, a tato potřeba jim musí být umožněna.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Pochopitelně se jedná o Jurský svět, takže očekávejte, že zvířata budou řádně testovat i ploty s cílem uniknout, což se jim dle slov tvůrců bude dařit. Hráči tak budou muset zvolit optimální cestu k návratu zvířat zpět do výběhů a to tak aby v nejlepším případě nedošlo k újmě na zvířeti ani na návštěvnících parku. Je tak třeba parku věnovat mnohem větší pozornost, než tomu bylo ve filmech.

Jurassic World Evolution vychází na PC, PS4 a Xbox One 12. června.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno