Během TennoCon 2019, odhalilo studio Digital Extremes spousty nového obsahu pro Warframe: Empyrean.

Empyrean je vesmírná bojová expanze, která zahrnuje nové rozsáhlejší kooperativní možnosti s boji lodě proti lodi, nový multiplayerový systém Squad Link a možnosti přizpůsobení bitevních lodí.

Na 30 minut dlouhé live demo této aktualizace, která byla představena živě na TennoConu 2019, se můžete podívat níže.

Vývojáři však také vydali spousty dalších videí , které ukazují ještě více aktualizací obsahu, který do Warframe míří. Mezi další přírůstky a expanze patří například New War Trailer, nebo novou otevřenou světovou expanzi Duviri Paradox.

K dispozici jsou také dvě nové aktualizace pro hráče na všech platformách. První Nightwave Series 2 , je volný, rotující sezónní systém, který vám umožní setkat se s tajemným vyslancem a získat nové odměny. Vyplněním denních a týdenních výzev mohou hráči odemknout časově omezené odměny (vybavení, kosmetiku a další), zatímco si budou užívat příběh. Hráči se také setkají s podivným němým dítětem jménem Arlo, které přinese zázračnou schopnost léčit nemocné. 

Druhým z nich je Wukong Prime Access, který uděluje přístup k primal trickster příběhu a zahrnuje odměny, jako je Zhuge Prime crossbow, Ninkondi Prime nunchaku a další.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno