Batman je sice pryč, ale Gotham musí stále někdo chránit.

Mnozí si možná mysleli, že nadcházející hra Gotham Knights bude založena na komiksech od Scotta Snydera, konkrétně dílů týkajících se Court of Owls, ale tento předpoklad se ukázal jako mylný. Zatímco  Gotham Knights zahrnuje starý Court, obsahuje také co-op, více postav a zjevně sdílený postup.

V novém rozhovoru pro GamesRadar odhalili vývojáři některé nové podrobnosti o tom, co mohou hráči od Gotham Knights očekávat.

I když hru vyvíjí studio stojící za hrou Batman: Arkham Origins z roku 2013, tak hra se nebude hrát stejně jako tento předchozí titul. Arkham Knights si sice berou inspiraci z této hry i franšízy jako takové a představí systémy, díky nimž série Arkham fungovala, tak bojový systém byl vývojáři zcela přepracován, aby fungoval dobře v kooperaci, jak uvedla Fleur Martyová, která je výkonná producentka hry. Není úplně jasné, jak Gotham Knights  změní svůj vzorec tak, aby vyhovoval kooperaci, ale podle Martyové si zachová plynulost a svobodu, kterou jsou hry Arkham známé.

Co se vyprávění příběhu týče, tak to bude v Gotham Knights také zcela originální. . I když obsahuje některé zavedené entity ze zdrojového materiálu Batmana, využívá je k vytváření něčeho nového. Tato hra bude obsahovat robustní obsazení postav, z nichž každá bude mít své vlastní zbraně, kostýmy a schopnosti, se kterými si můžete pohrát. Nicméně, bez ohledu na to, který hráč se vydá na misi, ostatní jsou stále nějakým způsobem aktivní.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Gotham Knights je nyní ve vývoji pro PC a konzole. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno