Připravte se již nyní se značkou WD_Black na válku bez kompromisů ve hře Battlefield 2042.

Společnost Western Digital dnes odhalila detaily výhodného balíčku WD_BLACK SN750 SE NVMe™ SSD Battlefield™ 2042 PC Game Code Bundle. Western Digital a EA se spojili v jeden tým a nabízejí fanouškům hry Battlefield limitovanou edici SSD disku WD_Black. Hráči ve vybraných zemích mohou již nyní předobjednávat balíček u vybraných prodejců nebo přímo na internetovém obchodě Western Digital Store.

Doporučená cena limitované edice SSD disku WD_Black SN750 SE Battlefield 2042 je 136 EUR u kapacity 500 GB* a 235 EUR u disku s kapacitou 1 TB*.

Výhodný balíček WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD Battlefield 2042 PC Game Code Bundle je ideální pro všechny, kdo chtějí naskočit okamžitě do bitvy, vylepšit úložiště na svém počítači a zvýšit celkový výkon díky sekvenční rychlostí čtení až 3 600 MB/s**. To znamená méně času při načítání a více času pro hru a streamování.

Přečti si  Oznámen Steam Deck Portable PC, na trh bude uveden v prosinci a startovací cena je 399 $

Limitovaná edice zahrnuje:

  • 1x SSD disk WD_BLACK SN750 SE NVMe s tématikou Battlefield 2042
  • 1x herní kód k plné verzi Battlefield 2042 Standard Edition pro PC (Hra Battlefield 2042 nebude k dispozici pro stažení s uvedeným kódem dříve než při jejím uvedení 22. října 2021)***
  • Přístup k jedinečným výhodám předobjednávky včetně herního obsahu při použití herního kódu ještě před datem dostupnosti samotné hry.

„Reputace značky WD_Black s vedoucím postavením v oblasti řešení úložišť v herním světě a odhodlání poskytovat hráčům ten nejlepší zážitek ze hry díky vysoce kvalitní produktové řadě SSD disků nás přivedlo tomu, že jsme se spojili se společností Western Digital do jednoho týmu a zvolili její produkty jako oficiální úložiště pro Battlefield 2042,“ říká Kabir Kumar, brand director společnosti EA.

Přečti si  Microsoft Flight Simulator plánuje přílet vrtulníků na rok 2022

„Společnosti EA a DICE jsou odhodlané zajistit hráčům hry Battlefield ten nejlepší zážitek ze hry – úkol, který dává energii i naší značce WD_Black,” říká Susan Park, viceprezidentka produktového marketingu společnosti Western Digital, a dodává: „Battlefield 2024 přináší obrovský nový herní svět pohlcujícího herního prostředí a dynamické hratelnosti v žánru FPS. Jsme nadšení, že jsme součástí této nové odvážné kapitoly.”

Battlefield 2042 vychází 22. října 2021 pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno