Nové PC MMO Wild West, které je nyní na Kickstarteru vzbudilo na téměř všech webech a herních serverech, včetně těch českých, spekulace a falešné informace o tom že nové Red Dead Redemption 2 od Rockstaru zatím vypadá úžasně.

To jistě vypadá, ale v tomto případě se jedná o naprosto jinou hru a od úplně někoho jiného NEVADÍ. přebírání a kopírování informací si hold občas vybere nemilou daň, ale zruční pisálci se z toho jistě nějak vypíšou.

V tomto případě se jedná o PC exkluzivní titul s názvem Wild West online a již název napovídá bude se jednat o open world hru z divokého západu. Jako nejlepší MMO hry bude i tato nabízet prostor, kde budou moct lidé skutečně žít. Hru vyvíjí nové studio 612 Games jehož zaměstnanci pracovali na takových hrách jako Crysis a Legue of Legends.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Hráči budou mít ve hře na výběr jedno ze tří povolání a to: zemědělec, sběrač, zlatokop. Hra bude postavena i na craftingu a hra tak možná bude připomínat do jisté míry i survival hry

Ve hře si budete moct budovat gangy a postavit se na stranu zákona, nebo na stranu zločinu. Těm kteří se vydají na dráhu zločinu budou po vzoru GTA a Red Dead Redemption přibývat hvězdy a při naplnění maxima bude na jejich hlavu vypsána odměna. Ale na rozdíl od her z Rockstaru bude bude mít Wild West možnost PVP soubojů.

Pokud půjde vše podle plánu mohli by se hráči Wild West dočkat už koncem tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno