Představte si svět, kde se pod zemí ukrývají malí válečníci, kteří se s vervou a humorem vrhají do boje proti svým nepřátelům. Těmito bojovníky nejsou žádní tradiční vojáci, ale malí růžoví červi, kteří ovládají arzenál zbraní, jež by záviděl i ten nejzkušenější generál. V tomto bláznivém a absurdním světě se odehrávají nekonečné bitvy plné humoru, strategie a nečekaných zvratů. Tento fascinující mikrokosmos, plný zábavy a neuvěřitelných momentů, přichází pomalu, ale jistě na vaše stoly, a to díky nové adaptaci milované videohry Worms.

Worms 2

Worms: Desková hra je výjimečný projekt přinášející všechny nezapomenutelné prvky a kouzlo původní videohry do formátu deskové hry. Tuto adaptaci vytvořila společnost Mantic Games ve spolupráci s původním vývojářem, firmou Team17. Hráči se zde ujímají rolí ozbrojených červů, kteří se pohybují po hexagonální mapě, sbírají zbraně z beden a snaží se eliminovat soupeře. Mezi ikonické zbraně, jež hráči mohou použít, patří Svatý granát, explodující ovce, Betonový osel nebo klasická bazuka. Hra je určena pro 2 až 4 hráče, ale díky rozšíření je možné hrát až v šesti lidech.

Přečti si  Prozkoumejte Freudovu Vídeň v Cesta do nevědomí

Kromě anglické verze bude hra k dispozici také v českém jazyce díky vydavatelství TLAMA Games, které plánuje vydání přibližně v září. Worms: Desková hra je vypadá, že by mohla být zábavná desková hra nabízející spoustu strategických možností, interakce mezi hráči, ale především pořádné škozění.

Worms 3

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno