Stream, který začíná v 19:00 hod. se zaměří na „úžasné tituly od Xbox Game Studios, Bethesda a našich partnerů z celého světa“.

Microsoft oznámil, že další představení her od Xboxu a Bethesdy se bude konat 12. června v 19:00 hod. Živě se bude streamovat na YouTube, Twitch, Facebooku a dalších ve více než 30 jazycích. Další podrobnosti ještě přijdou, ale show se zaměří na „úžasné tituly od Xbox Game Studios, Bethesda a našich partnerů z celého světa“. Bude také diskutovat o nadcházejících titulech pro Game Pass na konzolích Xbox a PC.

Jeff Grubb z VentureBeat zpočátku informoval o červnové show a uvedl, že půjde o událost „ve stylu E3“ . Pokud jde o odhalení, Todd Howard z Bethesda Game Studios oficiálně potvrdil představení pro Starfield letos v létě. Zvěsti o rodinném plánu Xbox Game Pass také kolují, takže se můžeme dočkat řádného odhalení a oznámení data vydání.

Přečti si  Xbox One, Xbox Series X/S získají podporu Discord Voice Chat

O Affinity se říká, že pracuje na režimu ve stylu battle royale pro Halo Infinite, který by mohl být spuštěn v listopadu. Oznámení, nebo alespoň teasování, by nebylo neočekávané. Můžeme se také dočkat aktualizací o nadcházejících hrách jako: Forza Motorsport, rebootu FableSenua’s Sacrifice: Hellblade 2The Outer Worlds 2Avowed a Contraband.

Možná se dokonce dočkáme odhalení exkluzivního projektu Hidea Kojimy pro Xbox. Jako vždy zůstaňte naladěni na další podrobnosti a aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno