Novinář Jez Corden tvrdil, že Microsoft by mohl být přítomen na Gamescomui 2022, který je naplánován na srpen.

I když se E3 letos nevrátí, polovina června bude opět ve znamení velkých oznámení společností z celého odvětví. Microsoft to opět udělá se svou vlastní showcase ve stylu E3, s Xbox a Bethesda Games Showcase plánovanou na 12. června, i když je velká šance, že společnost bude mít v následujících měsících ještě víc, co by mohla předvést.

Například Gamescom se letos vrátí s hybridní fyzickou a digitální událostí, která odstartuje na konci srpna a zdá se, že na této výstavě bude přítomen i Microsoft. Během nedávné epizody podcastu Xbox Two novinář Jez Corden řekl, že na základě toho, co slyšel, Xbox „může“ být také na Gamescomu a bude mít „co ukázat“.

To samozřejmě může znamenat spoustu věcí a přítomnost Xboxu na Gamescomu není na světě tou nejneobvyklejší věcí. To znamená, že pokud máme předpokládat, že showcase příští měsíc bude nabitá oznámeními a aktualizacemi, je možné, jak Corden zmiňuje, že některé věci se šetří pro Gamescom.

Gamescom 2022 je naplánován na 24. až 28. srpna, což znamená, že informace o akci začnou přicházet za několik týdnů, takže tak či onak se to s jistotou dozvíme již brzy. Do té doby sledujte další podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno