Hororová hra inspirovaná Silent Hill od Bloober Team možná brzy přijde na nové konzole společnosti Sony.

Nejnovější hororový titul Bloober Team, The Medium, může být na cestě k vydání pro PS5. Tato hra je zatím exkluzivní pro Xbox Series X | S a byla k dispozici také na PC. Hra byla v den vydání také k dispozici v Xbox Game Pass, takže pokud máte nyní přístup k jednomu ze systému společnosti Microsoft, tak jste si toto hororové dobrodružství prožili.

Pokud ale patříte mezi fanoušky PlayStationu, kteří nemají k dispozici PC nebo Xbox, tak je tu velká šance, že se tento duchovní festival inspirovaný Silent Hill přenese na vaši novou konzoli společnosti Sony.

Web ESRB zobrazuje ve výpisu The Medium s PlayStation 5 jako jednou z platforem pro které byla hodnocena. I když se nejedná o oficiální potvrzení toho, že hra přichází na PS5, lze to považovat za docela dobrou známku toho, že tento thriller s dělenou obrazovkou bude hratelný na ovladači Dualsense.

Kolují také pověsti o další hře studia Bloober Team, které najímalo nové zaměstnance pro to, co má být velmi velkým projektem. Některé fanoušky to vedlo ke spekulacím, že by mohli vyvinout nový díl franšízy Silent Hill pro Konami, ale od této chvíle neexistují žádné důkazy, které by tuto spekulaci podpořily. 

Je zajímavé vidět tuto zprávu krátce poté, co Bloober Team údajně ustoupil od akvizičních rozhovorů s vydavateli zvučných jmen. Vzhledem k tomu, že The Medium je již nějakou dobu nabízeno exkluzivně pro Xbox, je pravděpodobné, že Microsoft mohl být jednou ze společností, které se pokusily koupit polského vývojáře hororových her. Když jsou tyto diskuse u konce, možná se Bloober snaží dostat tuto hru na jakoukoli konzoli, která ji může spustit.

Pokud je tento seznam ESRB přesný, pravděpodobně brzy obdržíme oficiální oznámení od společnosti Sony nebo Bloober Team.

Přečti si  DESKOVKA: Monstrum: Frankensteinovi dědicové - Je libo čerstvá játra?

Situaci ohledně The Medium a případného příchodu na PS5 pro vás budeme nadále sledovat. Prozatím je The Medium k dispozici na PC a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno