Výpis internetového obchodu s hrami Xzone s největší pravděpodobností předčasně odhalil obsah a cenu sběratelské edice Dying Light 2 a stal se tak světovým.

Techland se v nedávné době nechal slyšet, že již brzy odhalí novinky jejich velmi očekávané hře Dying Light 2. Nyní díky možnému leaku sběratelské edice, můžeme mít lepší představu o tom co s námi chce Techland sdílet.

Obrázek se údajně objevil na Xzone, ale následně byl velmi rychle odstraněn. Podle obrázku tato verze hry prý přichází s řadou doplňků, které samotná základní verze nebude mít. Některé z těchto doplňkových položek zahrnují pouzdro Steelbook, art book, baterku a sadu samolepek. Nejlepší součástí sady je úžasná socha hlavního hrdiny, který pomocí parkouru útočí na zombie.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Jediné nové informace, které zatím o Dying Light a Techlandu máme, je že Pawel Selinger opustil studio po více než 22 letech, přičemž studio oznámilo, že Selinger nebyl hlavním uměleckým ředitelem Dying Light 2 a že tyto povinnosti převzal Eric Cochonneau v listopadu 2019.

Jakmile se o Dying Light 2 dozvíme nové informace, okamžitě vám je přineseme.

Dying Light 2 je nyní ve vývoji pro konzole a PC. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno