Už je to nějaký ten pátek, co jsme naposledy slyšeli nějaké novinky o připravované hře Anthem, na níž pracují vývojáři z BioWare.

Na jednu stranu by mohl být informační útlum vcelku pochopitelný, vzhledem k odkladu termínu vydání hry, ale na druhou stranu fanoušci mohou nabít dojmu, že se s hrou dějem něco, co by jim mohlo být po vydání proti srsti.

Naštěstí BioWare soucítí se svými fanoušky a nechce je nechat čekat až do června na E3, kdy by se Anthem měl objevit v rámci konference EA a tak vývojáři alespoň odpovídají na časté dotazy fanoušků na Twitteru a Redditu.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Jednou z nejzajímavějších byla odpověď na dotaz zda u Anthemu nedojde ke grafickému downgradu a zda grafická stránka bude stejně reprezentativní jako v ukázce z E3 2017? Na tuto otázku odpověděl technický ředitel Brenon Holmes, který velmi stručně uvedl “ANO!”

BioWare po nepříliš vydařeném Mass Effectu Andromeda nemá zájem opětovně zklamat své fanoušky. Je dobré vědět, že minimálně po grafické stránce bude hra opravdu parádní. Ti kteří již zapomněli jak Anthem při svém debutu na E3 2017 vypadal je níže ke shlédnutí onen oznamující trailer.

Anthem by měl vyjít začátkem roku 2019 na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno