V posledních dnech se výkonný Producent hry Anthem Mark Darrah intenzivně zabývá fanouškovskou základnou a zodpovídá na Twitteru nejrůznější dotazy.

Nedávno Darrah odhalil, že postavy ve hře budou mít jistou úroveň level capu, takže nebude možno levelovat do nekonečna, úroveň se ovšem bude v průběhu doby postupně navyšovat. To mohou hráči znát například u Destiny. Nyní Darrah pokračuje ve své kampani s cílem informovat všechny o dalších detailech ke hře. Poslední informací tak je, že hráči, kteří se rozhodnou pro sólovou hru, nebudou mít během svého hraní k dispozici žádného AI parťáka.

Pravděpodobně tím chce BioWare přinutit kooperovat hráče online, podobně jako je tomu například u výše zmíněného Destiny. Tímto způsobem se hráči budou i v pozdější fázi zabývat budoucností hry, jak rostou, mění se a vyvíjí.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Navíc se zdá, že BioWare a Electronic Arts nebudou nabízet sólovým hráčům tak hluboký zážitek, jako těm, kteří jsou více v multiplayeru. Ovšem do vydání je ještě vcelku daleko a uvidíme, jak se s tím vývojáři nakonec poperou, protože již v dřívějším prohlášení uvedli, že jeden hráč je “velmi důležitý.”

Anthem  vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno