Zaklínač se stal druhou nejoblíbenější sérií Netflixu a šestým nejoblíbenějším vydáním roku 2019, který se zařadil za Stranger Things 3.

Seriálová adaptace Zaklínače od Netflixu byla vydána před méně než dvěma týdny, ale i za tak krátkou dobu se zdá, že se jedná obrovský úspěch.  Zatímco Netflix nezveřejnil konkrétní divácká čísla, tak se podařilo vytvořit dva samostatné top 10 seznamy, které naznačují, že série zvládá soupeřit se Stranger Things 3.

Top 10 Nejpopulárnější vydání roku 2019 a Top 10 Nejpopulárnější seriálová vydání 2019.

V Top 10 Nejpopulárnější vydání roku 2019 obsadil Zaklínač 6. místo, kde se dokázal směle postavit velkým hitům jako Stranger Things 3 a The Irishman. Pokud jde o Top 10 Nejpopulárnější seriálových vydání 2019 je Zaklínač na 2. místě hned za Stranger Things 3. 

Zdá se, že se Zaklínači opravdu daří všude, kam se vrtne a je jen škoda, že na příchod druhé sezóny budeme muset čekat až do roku 2021. Díky seriálu navíc opět vzrostl zájem o celou herní trilogii od CD Projekt RED, kdy třetí díl hraje aktuálně více hráčů, než při vydání v květnu 2015.

Přečti si  Nová gameplay videa ze hry Ratchet and Clank: Rift Apart se zaměřují na souboj

Seriál Zaklínač je nyní k dispozici prostřednictvím streamovací služby Netflix, zatímco hra Zaklínač 3 je k dispozici na PC, PS4, Xbox One a Switch.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno