Oficiální Twiterr The Witcher přišel s potvrzením, že legendární Zaklínač, který nese mnoho jmen, ale nejznámější je pod jménem Geralt z Rivie přijde společně se svými ocelovými a stříbrnými meči do Soulcalibur 6.

Gerald bude v boji kromě svých mečů využívat také mnoha nepřátelům velmi dobře známá znamení, která mu pomohou zdolat všechny, kteří se mu rozhodnou zkřížit cestu.

Herní vývojář Motohiro Okubo popsal Geraltovo hostování v Soulcalibur 6 jako “čest”.  “Série Soulcalibur je v žánru bojových her známa tím, že plně zachovává ikonické hostující postavy” říká Marcin Momot z CD Projekt Red.

“Když jsme byli osloveni myšlenkou udělat crossover,mysleli jsme si, že naše komunita by byla opravdu ráda, kdyby měla možnost hrát za Zaklínače. Spolupracovali jsme s umělci z Bandai Namco, abychom věrně přenesli Geralta společně s jeho originálními věcmi ze hry Witcher 3: Geralův model, animace i zbraně. Myslím si, že Bandai Namco odvedli vynikající práci a zachytili všechny detaily a představí Zaklínače v Soulcalibur tak, že z toho budou nadšeni fanoušci obou sérií. “

Soulcalibur 6 vyjde v průběhu tohoto roku na PC, PS4 a Xbox One.

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno