BANDAI NAMCO Entertainment Europe s potěšením oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje očekávaná RPG hra Divinity: Original Sin 2 -Definitive Edition pro PlayStation 4 a Xbox One.

Bůh je mrtev. Prázdnota přichází. A síly, které v tobě doposud klidně spaly, se brzy probudí. Boj za Divinity právě započal. Vybírej moudře a dávej si pozor na to, v koho vložíš svou důvěru; temnota je ukryta v každém srdci…
Vstupte do světa neomezených možností v RPG s otevřeným světem. Vytvořte si postavu nebo převezměte roli některého ze 6 původních charakterů a vydejte se na dobrodružství napříč světem, která neustále reaguje na to, kým jste a co právě děláte. Spoutejte živly a naučte se ovládat mocná magická kouzla. Kombinujte led, oheň, jed, déšť a mnohem více. Posilte své živly o prokletou energii. Plňte úkoly a řešte hádanky nesčetnými způsoby!
Hra Divinity: Original Sin 2, která byla vyvinuta herním studiem Larian Studios, byla v rámci Gamescom Awards 2018 jmenována nejlepší RPG hrou tohoto roku. Divinity: Original Sin 2 je také držitelem ocenění BAFTA 2018. Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition přináší stovky drobných vylepšení a změn pro nezapomenutelný zážitek z konzolového hraní. Hráči se mohou těšit na unikátní kooperativní split-screen režim, kompletně přepsanou třetí kapitolu hry, nádhernou 4K a HDR grafiku a mnohem více.

Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition vychází dnes 31.srpn na PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno