Square Enix, Inc. s potěšením oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje dlouho očekávaná dobrodružná hra Shadow of the Tomb Raider, a to pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Vstupte do role legendární hrdinky Lary Croft a zažijte nezapomenutelné dobrodružství.

Vydejte se na definující cestu Lary Croft a zažijte okamžik její přeměny v Tomb Raidera. Ve hře Shadow of the Tomb Raider se Lara musí naučit přežít ve smrtícím prostředí džungle, překonávat děsivé nástrahy hrobek a vytrvat i v těch nejtěžších chvílích. Mezitím, co se Lara snaží zachránit svět před mayskou apokalypsou, dojde k jejímu přerodu v hrdinku známou jako Tomb Raider.

Klíčové prvky Shadow of The Tomb Raider:

  • Přežijte nástrahy nejnebezpečnějšího místa na planetě: Ovládněte okolní prostředí abyste přežili. Prozkoumávejte podvodní lokace plné trhlin a hlubinných tunelů.
  • Pokuste se splynout s džunglí: Lara, proti které stojí okolní prostředí v jasné přesile, se musí naučit využívat džungli pro svůj prospěch. Provádějte rychlé útoky nebo se v mžiku vytraťte jako jaguár, využívejte bahno pro kamufláž a šiřte v nepřátelích strach a rozpoutejte tak chaos.
  • Objevujte temné a zrádné hrobky: Hrobky jsou nyní ještě mnohem děsivější než dříve a jejich dosažení vyžaduje pokročilé techniky a dovednosti. Jakmile se ocitnete uvnitř, budete obklopeni smrtícími puzzly.
  • Odhalte živoucí historii: Objevte město skryté hluboko v džungli a prozkoumávejte obrovský svět plný neuvěřitelných lokací.
Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

rámci videoherní série TOMB RAIDER® bylo prodáno celosvětově více než 67 miliónů kopií hry. Původní hra ze série se stala předlohou pro jeden z nejvíce úspěšných filmů inspirovaných videohrou v historii. Hlavní protagonistka série Lara Croft se na více než 2 desetiletí stala globální ikonou. Poslední titul z této legendární série, Rise of the Tomb Raider™, obdržel více než 100 “Best of” nominací a řadí se mezi nejlépe hodnocené videohry v historii.

Hra Shadow of the Tomb Raider vychází také ve speciální limitované edici Croft Edition, která navíc nabídne bonusový digitální obsah, jako je soundtrack, balíček zbraní a outfitů, a Season Pass.

Shadow of the Tomb Raider je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno