Společnost Sony si udržuje stálou kadenci vydání svých first party PlayStation titulů pro PC a letos na platformu přinesla dvě hlavní hry v podobě The Last of Us Part 1 a  Ratchet and Clank: Rift Apart. Zdá se však, že tím to nekončí.

Jak se ukázalo, příští velká hra PlayStation Studios, která se dostane na PC, bude docela nová, alespoň dle úniku. Podle zprávy zveřejněné na Dealabs prominentním leakerem billbil-kunem se Sony připravuje na uvedení Horizon Forbidden West: Complete Edition pro PC (prostřednictvím Steamu a Epic Games Store).

Ačkoli podrobnosti o její ceně nebo o tom, kdy bude odhalena, nejsou známy, leaker říká, že vydání hry je bezprostřední a proběhne pravděpodobně nejpozději do měsíce. Vzhledem k názvu vydání lze s jistotou předpokládat, že kromě základní hry Forbidden West bude obsahovat také její rozšíření Burning Shores, které vyšlo exkluzivně pro PS5 začátkem tohoto roku. Možná se o vydání dozvíme již dnes večer během State of Play, které startuje ve 23:00 hod.

Horizon Forbidden West: Complete Edition byl také nedávno ohodnocen pro PS5 singapurským IMDA, takže se zdá, že vše nasvědčuje blížícímu se oznámení. Zůstaňte naladěni na další aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno