Nabídka pracovních pozic WB Games naznačuje, že vývojář pracuje na free-to-play hře.

Pravidelná kontrola nabízených pracovních pozic studií velmi často odhaluje, na čem dané studio pracuje nebo se chystá pracovat. V tomto případě seznam pracovních pozic u WB Games naznačuje, že studio pracuje na hře free-to-play, která dosud nebyla oznámena.

Free-to-play hra by znamenala, že to bude zážitek pro více hráčů, tedy něco, co jsme od WB Games dosud neviděli.  Gotham Knights a Back 4 Blood mohou být některé z větších her pro více hráčů, na kterých WB aktuálně pracuje, ale většinou jsou vývojáři známí pro své singleplayer hry, jako Batman Arkham City a Shadow of Mordor.

Model free-to-play se však u jiných společností ukázal jako velmi úspěšný, zejména pokud jde o reklamu. Výkonný ředitel společnosti Activision Bobby Kotick zašel tak daleko, že řekl, že porazil „všechny formy placené reklamy“. Není tedy překvapením, že se WB pokouší o stejná model. Jak zjistil GameRant, na stránkách WB je několik seznamů pracovních míst, které zmiňují hru, kterou lze hrát zdarma.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

https://twitter.com/WBGamesMTL/status/1356681261323026435?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1356681261323026435%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegamer.com%2Fwb-free-to-play-game%2F

Konkrétně WB hledá designéra herních systémů, aby „navrhli a vyladili herní systémy a ekonomiky pro novou AAA, free-to-play, multiplatformní hru.“  WB vyžaduje, aby kandidát pracoval na hrách zdarma po dobu minimálně tří let. Pozice produktového managementu také zmiňuje hru free-to-play a bude vyžadovat, aby „vytvořila nový zážitek od uvedení na trh během následujících let živého provozu“.

Ať už je tato hra cokoli, vypadá to, že se pokusí konkurovat hrám jako Fortnite a Call of Duty: Warzone. Společnost hledá také bojového designéra, takže můžeme očekávat, že hra bude zahrnovat hodně boje.

Hry free-to-play se paradoxně staly jedním z největších generátorů peněz v tomto odvětví a přinesli na mikrotransakcích miliardové zisky.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

WB má pravděpodobně přístup k největšímu výběru příběhů v oboru, vzhledem k tomu, že společnost vlastní práva na stovky filmových a televizních titulů, které by mohly fungovat i jako videohry. Je tedy dost možné, že vesmír této hry již nějakým způsobem známe a uvedení do něj pro nás nebude ničím komplikovaným.

Situaci kolem vývoje free-to-play hry pro vás budeme i nadále sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno