Pokud patříte mezi fanoušky Zaklínače, potom byste měli zbystřit, GOG totiž v těchto dnech nabízí první díl této série The Witcher: Enhanced Edition zcela zdarma.

Pochopitelně musíte pro to udělat jen několik málo kroků, abyste si bezplatně zajistili svou kopii hry.

 • Zaprvé, hráči si musí stáhnout zdarma hru Gwent: The Witcher Card Game
 • Jakmile bude Gwent nainstalován, budete mít na registrovaném účtu předplatné GOG newsletter, tuto službu je možné kdykoliv odhlásit.
 • Vraťte se do obchodu GOG a přidejte si  The Witcher: Enhanced Edition do své knihovny a to je vše.
Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Pokud jste hru nehráli, tak věřte, že i přesto, že je The Witcher: Enhanced Edition z roku 2007 jedná se stále o velmi dobré RPG, která vás uvede do světa Zaklínače a dokáže vás na velmi dlouho zabavit. Navíc můžete také využít 85% slevy na The Witcher 2: Assassins of Kings – Enhanced Edition, která je v nabídce za pouhé 3 dolary.

To už je pořádná porce zábavy, co říkáte?

13 KOMENTÁŘE

  • Mohla bys, prosím tě, odůvodnit svou podřadnou až primáto-hodnou reakci “pitomci”? Zde je oznámení o tom, že vývojáři, co se starají o titul Witcher, vydali první díl populárního titulu czela zdarma ke stáhnutí. To, že je internet zahlcený mořem cracknutými verzemi všemožných her je dávno známé i těm mentálně pomalejším jedincům. Creatoři tohohle článku jen publikovali zmínku o jeho bezplatné dostupnosti. Tohle podle tebe je dělá pitomci? Oh, jaký to komentář na intelektuální úrovni.

   • Co myslíte tím předplatným newsletteru, když newsletter by měl být zdarma? V Subscriptions mám vše zaškrtnuté, ale hara je stále za peníze. Můžete prosím blíže popsat tu stránku, kde má být zaškrtnuto předplatné?
    Díky

    • Obdržel jste email s uvítáním do světa Gwentu? Pokud ani měl byste mít prvního zaklínače k dispozici zdarma, pokud tedy ještě platí ona akce, která byla jen po omezenou dobu, která bohužel nebyla nikde stanovena.

     • Ne, nic mi nepřišlo. Třeba už ta akce neplatila. I tak díky za článek a za rady.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno