Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse si našlo místo v srdcích mnoha hráčů. Není tak divu, že všichni netrpělivě očekáváme jakékoliv novinky a o pokračování tohoto středověkého RPG. Čekání na nové informace nám chce zpříjemnit nejen samotné studio, ale i zástupci loajální komunity.

Rataje, 1.9.2023 – Po pěti letech od vydání hry Kingdom Come: Deliverance, přichází jedinečná příležitost nejen pro fanoušky i milovníky středověkých dobrodružství.

Obrazek1

Městys Rataje nad Sázavou v zastoupení starosty p. Kubáta za podpory samotného autora hry Warhorse Studio a podpory fanoušků v zastoupení streamera SirDoenny se rozhodlo připravit ojedinělou výstavu s názvem „Kingdom Come: Deliverance. Rataje od středověku po současnost „. Výstava se uskuteční na zámku v Ratajích (původní horní hrad).

Projekt, který je v tuto chvíli ve své přípravné fázi, má za cíl seznámit návštěvníky s historií městysu Rataje na přelomu 14. a 15. století skrze nahlédnutí do vývojového procesu hry Kingdom Come: Deliverance, představení charakterů a konceptů prostředí. Výstava tedy bude nejen o poznání historie této oblasti a porovnání se současností, ale také o příležitosti fanoušků se potkat navzájem a nasdílet si svá ojedinělá dobrodružství.

Pokud se vám možnost navštívit výstavu líbí, tak doplňujeme důležité informace:

Přečti si  Suicide Squad: Kill the Justice League odhaluje schopnosti Mrs. Freeze

Klíčové body projektu „Kingdom Come: Deliverance – Rataje od středověku po současnost

Datum a místo: Výstava se uskuteční na zámku v Ratajích nad Sázavou a slavnostně
bude otevřena 7. října 2023 v 14hod.

Příprava projektu: Výstava je v současné době ve fázi příprav, na kterých se intenzivně podílejí všechny výše uvedené strany

Oslava historie: Výstava se zaměří na představení hry, charakterů, replik zbraní a zbrojí, včetně konceptů prostředí a technických aspektů, které tvoří realistický svět středověké Evropy.

Interaktivní zážitek: Návštěvníci budou mít příležitost nejen obdivovat expozice, ale také získat podobnou zkušenost, jako sám Jindřich na jeho cestě rozbouřenou zemí.

Sledování příprav: Postup projektu můžete sledovat na sociálních sítích streamera SirDoenny, který bude sdílet pravidelné aktualizace a zákulisní pohledy na vývoj výstavy.

Přijďte se společně připojit k této mimořádné události. Sledujte pokrok v přípravě projektu na sociálních sítích a buďte připraveni na otevření výstavy 7. října 2023 ve 14hodin. Společně se ponoříme do středověkého světa plného dobrodružství.

Za pořadatele výstavy SirDoenny

zdroj: Tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno