Capcom si zřejmě všiml, že u dříve uvedených PC specifikací k Devil May Cry 5 není něco v pořádku a tak nyní vydal aktualizaci.

Nedávno jsme vás také informovali o spekulacích, že se vydání PC verze hry posune až na květen, namísto zatím oficiálně uváděného termínu, který je 8. březen. A právě možná toto zatím neoznámené zpoždění stojí i za změnou specifikací počítačové verze hry.

Změn doznaly minimální i doporučené konfigurace, u nichž nároky na CPU klesly. Původně měli obě konfigurace v požadavcích na procesor uveden Intel i7-4770, či ekvivalent v podobě AMD.

Nyní však minimální konfigurace vyžaduje procesor i5-4460, nebo jeho ekvivalent a v případě doporučené sestavy by hráči měli disponovat alespoň i7-3770, nebo vyšším.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Než bude Devil May Cry 5 vydáno, tak se hráči zatím mohou těšit na nové demo, které bude k dispozici 7. února, bohužel ale jen na Xbox One a PlayStation 4. To se má lišit od Xbox exkluzivního dema, které jsme měli možnost hrát v prosinci 2018. PC verze se dema bohužel nedočká s ohledem na obavy spojené s dataminingem.

Devil May Cry 5 vychází na PC, PS4 a Xbox One 8. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno