Ukrajinské studio 4A Games, které jsou zodpovědné za hry Metro, nyní pracují na hře pro více hráčů a na nové velké značce.

Studiu se podařilo dosáhnout mezinárodního úspěchu, který vedl k tomu, že studio Embracer Group, které zahrnuje také THQ Nordic a Deep Silver, zakoupilo studio 4A Games. To by však nadále mělo fungovat samostatně.

Nový projekt je hra pro více hráčů, která staví na značce Metro. 

To znamená, že v budoucnu budeme pravděpodobně moci prozkoumat post-apokalyptický svět románů od autora Dmitrije Alexejewitsche Gluchowského společně s přáteli. Dosud není jasné, zda se jedná o kooperativní nebo PvP hru.

Můžete se také těšit na další nový titul z dílny 4A Games. 

Tou nemá být další díl série Metro, ale vývojáři vysvětlují, že se dočkáme zcela nové ambiciózní AAA značky. Další podrobnosti zatím nebyly uvedeny. Tento titul je však plánován nejbližší možnou dobu. Je možné si představit, že 4A Games na této hře již nějakou dobu pracují, a že bychom se brzy mohli dočkat oficiálního oznámení.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Dean Sharpe, CO 4A Games sdělil:

„Embracer Group a Sabre Interactive jsou perfektní partneři pro 4A Games a pro naši další fázi růstu. Společně budeme pokračovat v budování franšízy Metro a soustředíme se na poskytování multiplayerového zážitku naší fanouškovské základně. Těšíme se, až v blízké budoucnosti uvidíme budování nové a ještě ambicióznější AAA IP.

Těšíte se na nové hry od 4A Games? My rozhodně ano!

Metro Exodus je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno