Kup nám pivo

Masaaki Yamagiwa se připojil ke studiu známému pro hry Ninja Gaiden a Nioh, v současné době pracuje na Stranger of Paradise Final Fantasy Origin.

PlayStation nedávno uzavřel SIE Japan Studio a restrukturalizoval se na Team Asobi , a to, jak si asi dokážete představit, přišlo s hromadným exodusem talentu, kte rý se musel poohlédnout po jiných zaměstnavatelích. Jedním z nich byl Masaaki Yamagiwa, který byl producentem her jako Bloodborne, Deracine a Tokyo Jungle, ten opustil Sony na začátku tohoto roku.

Nyní to vypadá, že se spojil s jiným týmem. Jak potvrdili vývojáři Ninja Gaiden společnosti Koei Tecmo a vývojářský tým Nioh Ninja, Yamagiwa se připojil k týmu vývojářů. Neexistuje žádné slovo o tom, na jakých projektech bude Yamagiwa pracovat, nebo zda se podílí na hře, která je v současné době ve vývoji a to Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, která vychází v březnu.

Přečti si  Studio stojící za remakem Until Dawn bylo rozpuštěno

Výsledky Yamagiwy samozřejmě hovoří samy za sebe, takže by měl být pro Team Ninja velkým přínosem. Doufáme, že uvidíme plody jejich práce již velmi brzy.

ASUS For Ludens Who Dare

 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJGamingBolt
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno