Masaaki Yamagiwa se připojil ke studiu známému pro hry Ninja Gaiden a Nioh, v současné době pracuje na Stranger of Paradise Final Fantasy Origin.

PlayStation nedávno uzavřel SIE Japan Studio a restrukturalizoval se na Team Asobi , a to, jak si asi dokážete představit, přišlo s hromadným exodusem talentu, kte rý se musel poohlédnout po jiných zaměstnavatelích. Jedním z nich byl Masaaki Yamagiwa, který byl producentem her jako Bloodborne, Deracine a Tokyo Jungle, ten opustil Sony na začátku tohoto roku.

Nyní to vypadá, že se spojil s jiným týmem. Jak potvrdili vývojáři Ninja Gaiden společnosti Koei Tecmo a vývojářský tým Nioh Ninja, Yamagiwa se připojil k týmu vývojářů. Neexistuje žádné slovo o tom, na jakých projektech bude Yamagiwa pracovat, nebo zda se podílí na hře, která je v současné době ve vývoji a to Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, která vychází v březnu.

Výsledky Yamagiwy samozřejmě hovoří samy za sebe, takže by měl být pro Team Ninja velkým přínosem. Doufáme, že uvidíme plody jejich práce již velmi brzy.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno