Kup nám pivo

Ačkoliv to tak vývojáři z Avalanche Studios nezamýšleli, tak se na internet dostaly záběry z jejich připravovaného a dosud neoznámeného titulu Ravenboud.

Dle všeho se jedná o rogue-like fantasy z pohledu třetí osoby, zasazenou do středověku. Hra bude mít i možnost kooperace a všehovšudy se nejedná o úplně malý titul. Je tedy zvláštní se hra neobjevila na žádné prezentaci v rámci Summer Game Festu. O existenci tohoto projektu nás informoval již včera Tom Henderson.

Hra zatím stále nese kódové označení Jackdaw. Ve fiktivním středověkém světě budeme členy uskupení Vessel of the Raven a naším osudem bude bránit naši zemi před vpády nepřátel. Ve hře se budeme moci proměnit i v opeřence tak, jak je tomu například v sérii Assassin’s Creed.

Přečti si  Onimusha Way of the Sword potvrzuje silné grafické režimy na konzolích

Po každé smrti nám dá hra na výběr ze tří plavidel, které má každé jiné zbraně a obtížnost. Startovat bychom měli i s některými kartami – Culture Trait, Weapon Traint a Unique Trait. Naše sbírka karet se bude rozšiřovat levelováním.

ASUS Strix GS-BE7200

Na více informací o Ravenbound si musíme ještě počkat. 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno