Nadcházející tahová taktická hra od Ubisoftu i nadále vypadá působivě v novém rozšířeném pohledu na její hratelnost.

Ubisoft již dříve potvrdil, že nadcházející tahová taktická hra Mario + Rabbids Sparks of Hope pro Nintendo Switch, bude jednou z několika her, které budou představeny na zářijové výstavě Ubisoft Forward, a opravdu, hra odstartovala show s rozšířenou novou hratelností.

Mario + Rabbids Sparks of Hope uvidí Maria a jeho společnost cestovat po mnoha planetách a tato nová herní ukázka zdůrazňuje planetu Terra Flora. Planetu zasáhlo sucho a Mario a jeho společníci musí cestovat na vrchol sopky, aby to napravili.

Video se dotýká průzkumu, ale primárně se zaměřuje na souboj s bossem, který vidí hrdiny cestovat ve vlaku, zatímco je pronásleduje a útočí masivní Wriggler. Několik postav se předvádí v akci, včetně Maria, Bowsera, Rabbid Rosaline a dalších, s jejich jedinečnými schopnostmi, typy nepřátel, prvky prostředí a mechanismy boje s bossem.

ASUS Strix GS-BE7200
Přečti si  Xbox za exkluzivitu STALKER 2 zaplatil více, než kolik stál vývoj

Mezitím Ubisoft také krátce popsal své plány hry po uvedení na trh, včetně toho, že se Rayman přidá jako hratelná postava ve třetím rozšíření. Ano hra dostane celkem 3 rozšíření po svém vydání. 

Mario + Rabbids Sparks of Hope má vyjít 20. října pro Nintendo Switch.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno