Kup nám pivo

Napříč všemi svými divizemi zbývá japonské společnosti do roku 2024 dalších 5,1 miliardy dolarů na další investice a akvizice.

Sony nemá takové finanční možnosti jako Microsoft, což znamená, že je velmi nepravděpodobné, že bychom viděli společnost provádět akvizice na stejné úrovni jako Microsoft navrhovaný obchod pro Activision Blizzard ve výši 69 miliard dolarů, ale společnost přijala jinou strategii. A zdá se, že v rezervách zbývá dost peněz na další investice v průběhu nadcházejícího roku.

Jak si všiml uživatel ResetEra, na nedávné konferenci Morgan Stanley Technology, Media & Telecom Conference, Sony Group odhalila, že z 2 bilionů jenů, které vyčlenila na investice do akvizic od roku 2021 do konce roku 2023, má zhruba 700 miliard jenů, což je asi 5,1 miliardy dolarů zbývajících utratit do konce roku 2023.

Přečti si  id Software, Bethesda, Quantic Dream a další budou čelit propouštění

Společnost již dříve naznačila, že má v hledáčku další akvizice, takže by se dalo předpokládat, že jich bude v následujících měsících plánováno více. Samozřejmě stojí za to zdůraznit, že to platí pro celou společnost Sony, nejen pro PlayStation, zejména pokud jde o investice nesouvisející s akvizicemi.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno