Kup nám pivo

Vše nasvědčuje tomu, že v nadcházejících letech bude v oblasti kapesních konzolí ještě větší konkurence. Microsoft nedávno potvrdil, že začal pracovat na přenosném Xboxu, zatímco nedávná zpráva tvrdila, že i Sony je v rané fázi vývoje vlastního handheld zařízení schopného nativně spouštět hry pro PS5. To nyní potvrzuje i samostatná zpráva.

Výše uvedená tvrzení, která původně zazněla ve zprávě agentury Bloomberg, byla nedávno diskutována ve videu společnosti Digital Foundry, přičemž vedoucí pracovník John Linneman prohlásil, že podobné informace o handheldu PlayStation slyšel již dříve v tomto roce.

„Zajímavé na tom je, že jsme o tomto handheldu slyšeli už před několika měsíci z několika zdrojů,“ řekl „Takže nejsme již ve vodách úniků, ale je zajímavé, že to konečně začalo tak nějak kolovat internetem, protože to tak nějak potvrdilo to, co jsme viděli a slyšeli mimo záznam o tom.“

Linneman dále uvedl, že handheld je zřejmě ještě dále od uvedení na trh, než se domníval. Výše zmíněná zpráva agentury Bloomberg tvrdila, že do vydání zařízení zbývá ještě několik let, což by znamenalo, že může ještě nějakou dobu trvat, než se dozvíme nějaké oficiální podrobnosti. To samozřejmě za předpokladu, že Sony na novém handheldu PlayStation skutečně pracuje – což se zdá být každým dnem potvrzeno.

Přečti si  GTA 6 míří na rekord, analytici čekají 45 milionů prodaných kusů při vydání

ASUS Strix GS-BE7200
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno