V posledních týdnech se opět zvedla vlna nevole proti cheaterům v Call of Duty: Warzone a fanoušci začali vyvíjet nátlak na Activision, aby s celou situací začal konečně něco dělat. A jak se zdá, tak se ledy konečně pohnuly.

Není žádným tajemstvím, že Call of Duty: Warzone  má problém s cheatery a není snad loby, ve kterém byste nenarazili přinejmenším na podivné chování některých hráčů a téměř nesmyslné úmrtí. . Téměř vždy mají sportovní wallhacky nebo aimboty, které jim dávají nespravedlivé výhody oproti průměrným hráčům.

Nyní se zdá, že Activision si uvědomuje, že by svým nic neděláním mohl tuto svou miliardovou franšízu zcela zničit. Jak uvádí server Vice, Activision dnes z Call of Duty: Warzone odstranil více než 60 000 cheaterů během jediné banovací vlny.

Activision banoval hráče již v loňském roce, kdy společnost zakázala více než 70 000 účtů, což z ní učinilo největší banovací vlnu, jakou  Warzone  viděl. V září bylo banhammerem zasaženo dalších 20 000 chaterů. Většina hráčů chycených v této vlně používala cheatovou aplikaci EngineOwning, která byla také zaměřena na tuto nejnovější vlnu.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Podle zdroje, který hovořil s Vice, „Kdokoli, kdo používal EngineOwning od poslední banovací vlny byl vymazán.

Není však jasné, zda tato nejnovější vlna zákazů dokáže napravit škody, které podvodníci způsobili a nadále způsobují. Jak jsme totiž zjistili, tak cheateři využívají hned několika účtů, které neustále rotují. Navíc EngineOwning není jedinou aplikací / cheatem, který lze ve Warzone využívat. K dispozici jsou i jiná hardwarová zařízení, která na bázi skriptů odstraňují zpětný ráz zbraní, zvyšují aim a mají řadu dalších funkcí, která jsou považována za legitimní cheating.

Není proto divu, že několik vysoce postavených tvůrců obsahu Call of Duty: Warzone již přísahalo, že kvůli problému s podvodníky nebudou pokračovat ve tvorbě obsahu pro tuto hru.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Kromě těchto podvodníků trápí Call of Duty: Warzone spousta dalších problémů jako jsou Stim glitche, mizící postavy a další. Některé z nich přikládáme ve videích níže.

Call of Duty: Warzone je nyní k zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

3 KOMENTÁŘE

    • A kde si přišel na to, že se jedná o cheaty ze singleplayeru? Jedná se o cheating přes externí programy a ty v nějaké míře existují snad v každé větší online hře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno