Speciální nabídka, konzole PlayStation PS4 500GB nyní dostupná za akční cenu 5.990 Kč.

Společnost Sony Interactive Entertainment dnes oznámila, že hráčům nabídne od 26. srpna do 9. září konzoli PlayStation 4 500GB za akční cenu 5.990 Kč u všech obchodníků.

Konzole PlayStation PS4 500GB je ideálním vstupním modelem pro začínající hráče. Hrajte ty nejlepší hry a exkluzivity pro systém PS4, zažijte dobrodružství online díky službě PS Plus a streamujte nebo stahujte televizní seriály a filmy ze služby Netflix, obchodu PlayStation Store nebo z jiných platforem s vaší oblíbenou zábavou.
Nejen začínajíci hráči jistě ocení také nabídku PlayStation Hits, která jim umožní za skvělou cenu vyzkoušet to nejlepší, co je na PlayStation 4 k dispozici.

Do kolekce PlayStation Hits nedávno přibyly nové tituly jako je Nioh, God of War 3: Remastered nebo Horizon Zero Dawn: Complete Edition.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

Pro více informací navštivte stránku www.playstation.cz nebo sociální sítě:
Instagram: https://www.instagram.com/playstation_cz/
Facebook: https://www.facebook.com/PlayStationCZ/
Youtube: http://youtube.com/c/PlayStationČesko

5 KOMENTÁŘE

  1. počkat je to real nebo fake? já totiž jsem teďka skončil z letní brigádou a chci si koupit novou ps4 protože ta stará ps4 je v háji začne se přehřívat během vteřiny dokonce i u hry co má pouhých 10 gb proto jsem šel na letní brigádu abych na něj měl ale je tenhle příspěvek fakt real nebo fake?

    • Ušetřim ti trochu času, protože ti zřejmě dělá problém rozkliknout článek a přečíst si ho až do konce, PS4 Slim 500gb za 5990 – u všech obchodníků do 9. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno