Původně byla aktualizace pro Watch Dogs: Legion plánována na konec dubna, ovšem společnost Ubisoft se ji rozhodla odložit až na začátek května.

Jakmile se aktualizace titulu spustí, představí hratelného hrdinu Mina Sidhu, transhumána se schopnostmi ovládání mysli. Aktualizace také přidá nové mise, úkoly a postavy, včetně prvního respondenta a DJ.

Aktualizace je navíc nastavena tak, aby vylepšila (ale ne úplně opravila) chybu, která způsobí nepřetržité rozmnožování nepřátelských dronů a NPC poté, co hráči vstoupí do jakéhokoli online režimu. “Při práci na různých částech obsahu jsme narazili na některé problémy, které jsme museli vyřešit před nasazením aktualizace,” uvedl Ubisoft na Twitteru. “Chceme, aby kvalita této aktualizace byla v nejlepší možné formě.” „Ubisoft dodal, že zpoždění jim umožní„ pokračovat v práci na opravách chyb, které nahlásili naši hráči prostřednictvím našeho Watch Dogs: Legion Bug Reporter, protože TU 4.0 bude zahrnovat i další vylepšení hry. “

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Není to poprvé, co Ubisoft odložil aktualizaci titulu. Nedávno oznámili, že nejnovější aktualizace Assassin’s Creed ValhallaWrath of the Druids , bude odložena z 27. dubna na 13. května. Ubisoft také oznámil, že aktualizace titulů pro tuto hru budou vydávány každých 5 týdnů, namísto každé 4 týdny.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno