Kromě představení prvního rozšíření pro hru Alan Wake 2 oznámila společnost Remedy Entertainment také fyzické deluxe a sběratelské edice, které vyjdou letos na podzim.

Ještě před vydáním hry Alan Wake 2 společnost Remedy Entertainment potvrdila, že v roce 2024 vydá dvě rozšíření v podobě Night Springs a The Lake House. Podle posledních zpráv bylo první z nich oficiálně představeno.

V přídavku Alan Wake 2: Night Springs si hráči zahrají tři samostatné příběhové kapitoly, přičemž v každé z nich vystupuje jiný hlavní hrdina v bizarních scénářích typu „co kdyby“. Hráči budou hrát za fanynku Alana Wakea a servírku z Oh Deer Diner Rose, šerifa Bright Falls Tima Breakera a dokonce i za Jesseho Fadena, hlavního hrdinu filmu Control. A co víc, rozšíření má vyjít už zítra, 8. června.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně pracuje na levnějším tarifu Game Passu založeném na cloudu

Kromě toho společnost Remedy Entertainment také oznámila, že Alan Wake 2, který byl loni uveden na trh pouze jako digitální hra, se konečně dočká fyzického vydání. Letos na podzim se hra dočká fyzické deluxe edice a také fyzické sběratelské edice, o níž by se měly podrobnosti objevit v následujících měsících.

Alan Wake 2 je k dispozici na PS5, Xboxu řady X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno