Respawn nám předvedl první gameplay ukázku k v pořadí již 14. sezóně Apex Legends jménem Hunted. Co nás tedy čeká a nemine?

Nová legenda Vintage

Xiomara “Mara” Contreras alias Vintage je specialistkou přes sniper zbraně. Možná i proto se dokáže svou taktickou schopnosti vymrštit do velkých výšek. Její “ultimátka” není prozatím tak jasná. Zdá se že bude mít možnost vidět stav brnění a zdraví lidí, na které bude mířit sniper zbraní.

Kings Canyon

Oblíbená “OG” mapa je zpět v rotaci v pozměněné formě. Vrací se Skull Town, který se nyní nazývá Relic. Změny se dočkala například i “Klec”, která je snížená a je odstraněno pletivo. Všeobecně je na mapě zlepšena kvalita lootu.

Přečti si  První teaser pro letošní NBA od 2K

Care Package

Volt a G7 Scout se vrací na zem, nahradí je Bocek a Rampage

Levelování

Jste stejně jako já level 500 už roky? Konečně se dočkáme změny v levelovacím systému, a to konkrétně tak, že jak se zdá dle videa níže, budeme resetováni na level 1, jakmile vyšplnáme na level 500, můžeme se resetovat znovu a to až 3x. Samozřejmostí zůstávají i  odměny za grind v podobě balíčků atd.

Battlepass

Jak už to tak bývá, nemine nás Battlepass ani tuto sezónu. Za zmínku stojí skiny pro Horizon, Vantage, Wraith, Caustic, Bangalore a Wattson. Mě ovšem nejvíce zaujal zlatý skin na Triple Take, který se opravdu povedl.

Přečti si  Remake Star Wars: Knights of the Old Republic byl odložen na neurčito

Apex Legends: Hunter začíná v úterý 9.8.

Apex Legends je nyní k dispozici zdarma pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S, Switch, Android, iOS .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno