V druhém placeném DLC pro hru Remnant 2 od Gunfire Games, The Forgotten Kingdom, se hráči vracejí do města Yaesha, aby bojovali s Lydusou, naštvaným kamenným duchem.

K dispozici jsou nové zbraně, mody, prsteny a amulety, které je třeba sbírat, a bossové, s nimiž je třeba se vypořádat, ale asi nejzajímavější je nový archetyp – Invoker. Vývojáři novou třídu a její mocné schopnosti představují v novém traileru – podívejte se na něj níže.

Invoker využívá duchy přírody Yaesha a jeho hlavní perk je „Visionary“, který uděluje dvojnásobné náboje pro dovednosti bez ohledu na vybavený archetyp a snižuje jejich cooldowny. Way of Kaeula vyvolává déšť a vysílá přílivovou vlnu, která zpomaluje nepřátele a pravidelně je zasahuje blesky. Cesta Meidry vysílá kořeny, které způsobují Mrákotu, časem léčí spojence a postiženým nepřátelům (kteří dostávají větší elementární poškození) uděluje životaschopnost.

Přečti si  Star Wars Outlaws představuje v novém gameplay videu stealth, boj na lodi a další prvky

A konečně je tu Way of Lydusa, která umožňuje způsobit nepřátelům Brittle pro vyšší kritickou šanci a kritické poškození. Můžete také nahromadit a vypustit Písečný výbuch v oblasti kolem sebe. Invoker také nese novou archetypovou vlastnost „Gifted“ pro zvýšení trvání dovedností.

Remnant 2: The Forbidden Kingdom vychází 23. dubna pro konzole Xbox Series X/S, PS5 a PC. Do té doby sledujte další podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno