Ubisoft oznámil, že 15. května bude uveden nový trailer pro Assassin’s Creed Codename Red. Potvrdil také oficiální název – Assassin’s Creed Shadows – a zároveň odhalil masivní zobrazení přesýpacích hodin (s červenými zrnky písku) v Japonsku, kde odpočítávají čas do vydání traileru.

Nový trailer by mohl oznámit odhalení hry pro Ubisoft Forward 10. června, o čemž dříve informoval Tom Henderson z Insider Gaming. Zdá se také, že praktické dojmy budou zveřejněny 12. června, takže tento týden očekávejte ještě více podrobností. Samozřejmě není důvod, aby se titul nemohl objevit také na výstavě Summer Game Fest nebo Xbox Games Showcase.

Assassin’s Creed Shadows se odehrává ve feudálním Japonsku a nabízí dvě hratelné postavy – shinobi a samuraj. Přestože jde cestou akčního RPG v otevřeném světě, jako jsou Assassin’s Creed Origins, Odyssey a Valhalla, klade důraz spíše na stealth hratelnost. Ačkoli Ubisoft neoznámil datum vydání, je potvrzeno, že dorazí v tomto fiskálním roce, tj. do 31. března 2025.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno