Společnost Ubisoft zveřejnila zprávu o prodejích za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2024 a potvrdila, že tituly jako Assassin’s Creed Codename Red a Star Wars Outlaws vyjdou mezi 21. dubnem 2024 a 31. březnem 2025.

Fanoušci mohou očekávat, že sestava, která zahrnuje i The Division Resurgence a Rainbow Six Mobile, bude odhalena v květnu.

Zatímco u hry Star Wars Outlaws bylo chybně uvedeno, že bude uvedena na trh koncem roku 2024, Tom Henderson z Insider Gaming tvrdil, že bude uvedena v první polovině tohoto roku. To znamená někdy před červencem, takže by mohla dostat datum vydání v nadcházejících týdnech a poté být předvedena v květnu před uvedením na trh v červnu.

Pokud jde o Assassin’s Creed Codename Red, člen Ubisoft Creators Program @BunnyTheVillain tvrdil, že oficiální oznámení proběhne v květnu, následovat bude gameplay odhalení v červenci na Ubisoft Forward a uvedení na trh v listopadu. Zatím se to může jevit jako pravděpodobné, ale v nadcházejících měsících by ještě mohlo dojít k potenciálním zpožděním obou titulů. Jako vždy zůstaňte naladěni na další podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno